Drzwi

ALMAX

MODERN LINE

Oferta Linii Modern skierowana jest do osób lubiących nowoczesne wnętrza i prostotę. Bogactwo wzorów i wykończeń umożliwia wybór, który pozwala na wkomponowanie drzwi w najbardziej indywidualne i wymagające wnętrza.

Linia charakteryzuje się bardziej surową stylistyką i ciekawymi geometrycznymi kształtami, z metalowymi wykończeniami. Sprawia, że każde wnętrze nabiera charakteru i tworzy swój niepowtarzalny klimat.

CLASSIC LINE

Linia została stworzona z myślą o wnętrzach klasycznych i eleganckich dla osób, które cenią ten styl za jego ponadczasowość. To tradycyjne wzornictwo, ale bez przesadnie ciężkich zdobień, pasujących raczej do wnętrz dworkowych.

Classic Line to bogate wzornictwo, które idealnie wkomponowuje się w tradycyjne aranżacje, nadając ciepły i przyjazny klimat każdemu pomieszczeniu. Eleganckie górne zaokrąglenia oraz głęboka faktura drewna, która wyróżnia wszystkie nasze drzwi, zwłaszcza w linii classic, potęgują jej wyjątkowość, czyniąc linię najbardziej popularną ze wszystkich.

SOFT LINE

Linia drzwi, stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy cenią harmonię i elegancję, połączone z klasyką i odrobiną nowoczesności. To linia pomiędzy classic a modern, dla osób lubiących lekkie formy, proste kształty ale i unikatowość rozwiązań. Drzwi wyróżniają się kształtem oraz delikatnością zdobień. Dzięki temu drzwi z tej serii sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych i surowych.

Linia Soft to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie przywiązują się do jednego stylu, ale lubią tworzyć swój własny i niepowtarzalny.

RETRO LINE

Jest to linia drzwi wyjątkowych, klasycznych, wzorowanych na dawnych rezydencjach dworkowych. Jest rozwinięciem linii Classic, ale w bardziej dostojnej i wymagającej formie.

Drzwi odznaczają się tradycyjnymi wykończeniami, nawiązującymi do bogatych wnętrz zamków i pałacyków. Ich klasyczna forma w połączeniu z naturalną strukturą drewna, widocznym usłojeniem, tworzą klimat pełen ciepła, elegancji i dostojeństwa. Dzięki temu drzwi stają się nierozerwalną częścią pomieszczenia, harmonizując z jego innymi elementami stają się ozdobą.