Rolety

ALMAX

System Mini

System Mini to bezinwazyjny system wyposażony w żyłkę™ prowadzą…cą… z tył‚u tkaniny, która po opuszczeniu rolety jest zasłonię™ta i niewidoczna dla użytkowników. Roleta Mini Fix zakł‚adana jest na ramę™ okienną… za pomocą… uchwytów bez konieczności nawiercania. Mocowanie FIX pozwala na korygowanie naprężenia„ żyłki.

System Uni

System Uni to roleta, której materiał‚ osł‚onię™ty jest aluminiową… kasetą…. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych płaskich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wypię™ciu się™ materiału przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu ś›wiatł‚a do pomieszczenia. Mechanizm samoblokujący pozwala w ł‚atwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokoś›ci.
Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorze: biał‚y, brąz, złoty dą…b, dą…b, jasny dą…b, wiś›nia, ciemny orzech, mahoń, anoda. Dostę™pna również wersja PCV-kolor biał‚y.

 

 

Wolnowiszące

Roleta wolnowiszą…ca to tradycyjna osł‚ona okienna zastę™pują…ca zasłonę™ lub firanę™. Roleta montowana jest do ś›ciany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i ł‚atwy w obsł‚udze, dzięki mechanizmowi ł‚ań„cuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokoś›ci. Mechanizm dostę™pny w kolorze biał‚ym.

 

Dachowe Dekolux

Roleta dachowa system Dexolux to idealny system do osł‚onię™cia okna dachowego przed światł‚em słonecznym i nadmiernym nagrzaniem poddasza. Wygodny mechanizm sprężynowy, umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety aluminiowej. Roleta idealnie współ‚gra z prowadnicami (wą…ska, szeroka) w zależnooś›ci od szerokości okna tym samym materiał nie fałduje się™, nie wypina i jest zawsze odpowiednio naciągnię™ty. Kaseta i prowadnice dostę™pne w kolorach: anoda, biały, brą…z, sosna.

 

Rzymskie

Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gł‚adkich i deseniowych. Dzię™ki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować‡ i uprać‡. Roleta podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmu sterowanego łań„cuszkiem. Możliwość‡ montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostę™pna w kolorze białym.